Letní pohodička


Ano, je to zde a skoro za dveřmi. Koupání v našem soukromém bazénu. Ve vodě, o které víme všechno. Na rozdíl od té, co je ve veřejných velkých bazénech. My víme moc dobře, co jsme si do vody dali a kolik. Takže… Ano, proto, aby byla voda kvalitní, se musí udělat dost věcí. Především se ta kvalita musí hlídat, a to velmi pečlivě, aby nám neutekla a nezačaly se nám ve vodě množit věci, o kterých ani nechceme vědět detaily.

Ovšem to nezvládneme sami. Musíme si pořídit různé pomocníky. Na čistotu vody především síťku, na lovení hrubých nečistot a také filtrování. To je vlastně nejdůležitějším zařízením celého bazénu. Je to právě filtrace, která zachycuje drobné nečistoty a která tím drží vodu průhlednou až na dno.

privátní bazén

Nu, a nyní ke kvalitě. Povšimněte si prosím, že úmyslně odděluji kvalitu a čistotu vody. Ta může být čistá, jak chce, ale ještě musí být i kvalitní. V čisté vodě může být cokoli, bakterie a tak podobně. Proto je zapotřebí dezinfekce a další látky, které vodu udrží nezávadnou. K tomu se tedy musí hlídat obsah chloru, ale také se musí hlídat tvrdost. Ta se pak upravuje většinou pomocí tablet. Ale pozor, není třeba to dělat zase tak často jako dosud. K tomu si ovšem musíte pořídit dalšího malého pomocníka, kterýžto sluje stabilizátor tvrdosti vody. Je to přípravek, který dělá to, co má v popisu práce, a to, o čem je řeč. Při jeho použití se tvrdost vody stabilizuje tak, že se nemusí běhat každý den kolem bazénu a měřit pH.

privátní bazén

Tak co vy na to? Zas trochu ušetřené práce. Nemáte zájem? Pokud tedy ano, nemusíte hned běžet do města, nebo startovat vůz, abyste si stabilizátor opatřili. Není to třeba. Protože čtete tento článek, máte velkou výhodu oproti ostatním zájemcům. Totiž tu, že si jej v klidu seženete přímo zde. Stačí vám kliknout na odkaz výše a hned si můžete objednat potřebné množství.